Відгуки

Були вп'ятьох перший раз в Славіле. Адміністрація ввічлива, номери чисті, кухня загальна завжди чиста і територія теж. Продумано, що ніхто нікому не заважає. У нас на другому поверсі окремий вхід з вулиці по сходах. Дуже не люблю загальні коридори. Пляж і море дивовижні. Ціна нам сподобалася, є з чим порівняти в Щасливцево, тут все таки берег моря. Спасибі і процвітання Вам.

Наталя - Луцьк

Любимо "Золоті піски" з дитинства. Це ж база нашої країни, а Славіль частина цієї бази, тільки сучасна і з хорошим ремонтом. Море поруч, джерело 2 хвилини машиною, все, що потрібно навіть овочі і фрукти можна придбати прямо на базі. А дочка любила кататися на човнику по озеру. Ми завжди беремо номер з видом на море, так як увечері любимо пити домашнє смачне південне вино і дивитися на море.

Бєлови - Мінськ

Обираю Славіль не перший раз, так як лікуюся щороку на гарячому джерелі. А до нього від пансіонату рукою подати. Ходжу як правило пішки вздовж моря, не поспішаючи півгодини, тому можна по бетонній дорозі трохи ближче виходить. Територія гарна зелена і харчування смачне, ціни відповідають якості, мені дуже подобається.

Тарас - Кривий Ріг

Дякуємо за хороший відпочинок. Відпочивали цілий місяць в червні. Боялася, що діти почнуть нудьгувати, але все побоювання зникли на другий день відпочинку, так ми добре озирнулися навкруги, плюс гарна територія, бар, затишна їдальня всередині або можна посидіти на вулиці. Мінус платна стоянка.

Марина - Тернопіль

Пансіонат комфортний, в номерах все є, харчування сподобалося, їсти на свіжому повітрі, це я люблю. Море гарне, немає каменів гальки, навіть зловили кілька рибок, радості у чоловіка не було меж. І забула сказати про смачні мідії, які ми змогли наловити і приготувати. Арабатська Стрілка найкраща!

Наталя - Запоріжжя

Чи не вперше на Арабатській Стрілці і в пансіонаті в тому числі. Люблю відпочивати саме тут і як правило всім друзям раджу. Люблю Азовське море за його теплу воду, приїжджав в різний час і завжди вода була комфортна для купання. Процвітання базі і цього курорту!

Сергій - Харків

Приїхали в цьому році перший раз в Славіль, раніше відпочинку в Щасливцево, але на третій лінії, в цьому році вирішили ближче до моря. Вибрали Славіль і не помилилися. Ціна і якість відповідають, величезним плюсом для нас було близьке розташування до гарячого джерела і Солоне озеро. Дякую.

Олександр і Наталя - Дніпро

Моє улюблене місце відпочинку на Арабатській Стрілці, хороший персонал, відмінна кухня, територія зелена. Нашу дитині подобається простір після міста і суєти. Азовське море, як завжди радує гарною погодою.

Марина - Київ